Posted by admin on December - 18 - 2017 | Comments Off

Gdy cierpisz z powodu nieprawidłowej konstrukcji warg sromowych lub innych partii okolic intymnych, miewasz trudność z odczuwaniem satysfakcji w życiu intymnym spowodowany modyfikacjami albo uszkodzeniami widocznych na zewnątrz narządów płciowych lub, ze względów subiektywnych, masz ochotę zmienić wygląd miejsc płciowych – medycyna estetyczna ma dla Ciebie wiele propozycji, jakie w łatwy sposób usuną Twoje problemy oraz wydatnie poprawią jakość życia.

Aphrodite – kto powinien go stosować?

Pierwszą spośród bardziej interesujących możliwości ginekologii plastycznej jest stosowanie lasera, czyli nieinwazyjnej metody dopochwowej. Zabieg ze stosowaniem Aphrodite rekomendowany bywa w wypadku leczenia zespołu rozluźnienia pochwy, plastyki różnych elementów układu płciowego, ale również w przypadkach wysiłkowego nietrzymania moczu przez kobiety. Aphrodite jest wykorzystywany też w przypadku wielu innych bolączek ginekologicznych – szczegóły planowanego leczenia i metody jego dopasowania do indywidualnej sprawy uzgadniane będą w momencie wstępnej konsultacji ginekologicznej.

Wyniki leczenia mogą przerosnąć założenia, bowiem powoduje on przywrócenie prawidłowego pH pochwy, zwiększa jej nawilżenie, intensyfikuje doznawanie przyjemności erotycznej oraz zmniejsza problemy związane z zdarzającym się nietrzymaniem moczu.

Ogólna część zabiegu jest w zasadzie bezbolesna oraz niezwykle sprawna, Etap powrotu do normalnego funkcjonowania, względem tradycyjnych metod jest niezwykle krótki, a dyskomfort z tym związany – niewielki.

Jak wygląda zabieg?

Cały zabieg to najwyżej kwadrans i nie powoduje bólu. Bazuje on na wprowadzeniu do pochwy pasma specjalnego lasera, który wywołuje skurczenie i stymulację włókien kolagenowych. Daje to nadzieję na lepsze funkcjonowanie i utwardzenie ścianki pochwy, poprawia ustawienie cewki moczowej oraz obkurcza macicę, a co za tym idzie – wspiera prawidłowe funkcjonowanie całego układu moczowego.
Efektem jest polepszenie komfortu życia jak również psychicznej trwałości, oraz pewności siebie.
Bezpośrednio po zabiegu możliwy jest natychmiastowy powrót do normalnych zadań.

Odwiedź:

Ginekologia Estetyczna Wrocław

Trapi Cię kłopot z wysiłkowym nietrzymaniem moczu, zauważasz takie symptomy jak przesuszenie pochwy, jej stany zapalne, ból w czasie stosunku, swędzenie lub palenie? Przechodzisz menopauzę i zauważasz coraz większe kłopoty w odczuwaniu satysfakcji w kontaktach płciowych? Chciałabyś poprawić wygląd okolic płciowych? Masz problem z akceptacją estetyki własnych okolic intymnych? Jeśli tak to rozważ zabieg Aphrodite, który w 15 minut może wyeliminować wszystkie bolączki, jakie dotychczas jawiły się jako niemożliwe do rozwiązania.

Podobne wpisy:

Comments are closed.