Posted by admin on December - 18 - 2017 | Comments Off

Hurtownia medyczna to sklep, gdzie niejedna przychodnia opieki zdrowotnej – od małych działalności lekarskich, przez większe zakłady opieki zdrowotnej, kończąc na jednostkach takich jak kliniki, może zaopatrzyć się w niezbędne materiały i aparaturę, jakie wykorzystywane są w typowej pracy z osobami potrzebującymi interwencji lekarskiej.

Kupującym dla towarów oferowanych przez sklepy medyczne mogą być zarówno lekarze wszystkich z branż, a także pielęgniarki, psycholodzy, rehabilitanci, dentyści, ponad to również weterynarze. Każdego centrum materiałów medycznych wspiera w codziennej pracy zapewniając dobrej jakości, najlepsze materiały dla ochrony zdrowia i specjalistyczne akcesoria.

Sprawdź ofertę
http://sklep.cezal.com.pl

Co jest możliww znaleźć w sklepie medycznym? Zaopatrzenie obejmuje produkty z kilkunastu różnych specjalności, które zawierają nie tylko produkty tematów ogólnych, ale także środki opatrunkowe, meble medyczne, jak również sprzęt rehabilitacyjny i weterynaryjny.

Centrum materiałów i sprzętu medycznego wspomaga również diagnostykę medyczną, oferując szeroką gamę materiałów i akcesoriów z zakresu diagnostyki laboratoryjnej. Wybrane z firm, których towary są oferowane to na przykład Menzel Glaser, Cormay i Poch.

Hurtownie dla medycyny zaopatrują także centra rehabilitacji oferując meble, podnośniki rehabilitacyjne, asortyment kinezyterapii a także wózki inwalidzkie i wiele innych.

Sekcja dotycząca radiologii w centrum zaopatrzenia ma w ofercie sprzęt dla centrów radiologicznych, odzież ochronną, akcesoria, odczynniki, jak również bobixy.

Z kolei akcesoria i sprzęt dentystyczny, jaki znajduje się w ofercie sklepu, to ponad 8 000 produktów skierowanych do stomatologów, ortodontów i pomocy stomatologicznych. Wszystkie produkty pochodzą od najlepszych producentów, wśród nich są między innymi: Melag, Nordiska, Voco. W ofercie znajduję się też produkty krajowe, producenci takich marek np. Zhermapol lub Chema.
Oferowane produkty jak materiały stomatologiczne np. amalgamaty i cementy; materiały tymczasowe, znieczulenia, narzędzia endodontyczne jak również różnego typu masy osłaniające czy akryle.

Zaprezentowany powyżej krótki opis oferty hurtowni zaopatrzenia medycznego to tylko niewielka część tego, co można znaleźć nie tylko w punktach sprzedaży, jak i u specjalistów ds. sprzedaży, i w sklepie internetowym.

Podobne wpisy:

Comments are closed.