Posted by admin on December - 10 - 2017 | Comments Off

Czy faktycznie restauracja to odpowiedni interes?

Wiele osób chce założyć lokal gastronomiczny – jednakże pewnie każdy wie, iż otworzenie knajpy to znaczący koszt. A poza tym, zasadniczo sytuacja jest taka, że restauracje padają częściej, niż biznesy działające w jakichś innych branżach. No cóż, to tak czy siak nie musi oznaczać, iż zawsze jesteśmy tak jakby skazani na ogłoszenie bankructwa. Jeśli właśnie tak rozumujemy, w sumie nie powinniśmy otwierać restauracji. To nie ma najmniejszego sensu! Pozytywne podejście to coś najważniejszego, pracownicy oraz smakosze potrafią to zresztą wyczuć.
- odnajdź fajną niszę. A więc choć w dalszym ciągu kuchnia polska bądź włoska są w Polsce szalenie popularne, to jednakże fakty są takie, iż bez najmniejszego cienia wątpliwości warto rozglądać się za trochę bardziej niszowymi typami. Być może kuchnia litewska czy portugalska są w porządku?
- nigdy nie oszczędzaj na wielkości jedzenia. I tak narzut na potrawach jest duży, a więc nie ma większego sensu dawać porcji jak dla dziecka. Nie chodzi tutaj o zapychanie żołądka, w końcu nie o to chodzi w celebrowaniu jedzenia, lecz nierzadko jest tak, że potrawy są śmiesznie małe.
źródło: serwis

Podobne wpisy:

Comments are closed.